Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, to szczególne święto wszystkich osób związanych z procesem dydaktyczno – wychowawczym. W naszym przedszkolu był to szczególnie słodki dzień. Nasi przedszkolacy wręczyli „w podzięce za serce”własnoręcznie wykonane laurki dyrekcji i wszystkim pracownikom przedszkola. W grupach przy słodkich poczęstunkach odbyły się zabawy przy muzyce i wykonanie portretów swoich pań wychowawczyń. W trakcie dnia nie zabrakło wielu pięknych słów i gestów. Rodzice złożyli nauczycielom podziękowania za trud wychowawczy ich pociech, a grono pedagogiczne zapewniło o swoim oddaniu i trosce o dobro naszych przedszkolaków.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za pamięć i słodkie poczęstunki.

1 comment

Comments are closed.

Skip to content