Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Chcąc podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie, nasze przedszkolaki przygotowały dla nich program artystyczny. Poza klasycznymi wierszami, życzeniami i piosenkami, grupa „Pszczółki” zgodnie rapowała: „Bo jak nie Wy to kto? Bo jak nie Wy to nikt, nie zrobi tego lepiej niż Wy”, „Biedronki” dały popis gry na butelkach, a najstarsza grupa „Tropiciele” przedstawiła jesienny teatrzyk „Na straganie”. Również panie nauczycielki nie pozostały dłużne i w podziękowaniu za piękne życzenia i występy – w przebraniu biedronki, żuka, muchomora, żaby i ogóreczka kiszonego – dały wspaniały popis gry aktorskiej. Dzieci przyjęły ich występy z wielkim entuzjazmem. Na zakończenie zaproszeni goście zostali obdarowani przez naszych artystów słodkimi upominkami.

 

Skip to content