Dzień Kropki

15 września b.r. nasze Słoneczne Przedszkole przyłączyło się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki, którego najważniejszą ideą jest wzbudzenie u dzieci kreatywności i pomysłowości oraz zachęcenie ich do działania i tworzenia. Tego dnia wszyscy przedszkolacy postarali się o ubrania w kropki, a kto takowych nie posiadał, doklejał kropeczki, doszywał je lub malował. Ten radosny dzień rozpoczęliśmy od obejrzenia historii małej Vashti, która dzięki narysowanej malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w siebie, a także pomogła innym. Tak jak nasza bohaterka szukaliśmy naszych mocnych stron, by podnieść poczucie wartości wszystkich przedszkolaków. Następnie zainspirowane filmem dzieci wykonały własne „kropkowe” dzieła sztuki, z których powstała wspaniała wystawa.

 

Skip to content