Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Tematem przewodnim zabawy była „ piżama party”, dlatego każdy przedszkolak ubrał się na ten dzień w swoją ulubioną piżamę. Założeniem było, aby każdy mógł czuć się komfortowo jak w swoim domu.  Uroczystość obfitowała w najróżniejsze atrakcje – zabawy muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej czy zabawy z piłkami lub balonami. Ponadto, dzieci z poszczególnych grup odśpiewały ulubione piosenki z repertuaru dziecięcego. Dziękujemy Radzie Rodziców za prezenty dla grup – kreatywnych paczuszek z materiałami plastycznymi.

Drogie przedszkolaki! Mamy nadzieję, że dzisiejsze święto na długo zapadnie w waszej pamięci, a z okazji własnego święta, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach!

Skip to content