Karnawałowe szaleństwo w Tłusty Czwartek!

Karnawałowe szaleństwo w Tłusty Czwartek!

23 lutego dzień zapowiadał się już od samego rana niezwykle.  W drzwiach przedszkolnych pojawili się: żołnierze, kucharze, czarodzieje, smoki wawelskie.  Nietrudno było się domyślić, iż to właśnie tego dnia odbędzie się tak długo oczekiwany Bal Karnawałowy dla naszych przedszkolaków. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, baletnic, księżniczek tak, że trudno było poznać kto kryje się za tak cudownymi strojami.  Bal karnawałowy poprowadził DJ Tomek, który dał nam niezły wycisk taneczny. Przy dźwiękach znanych hitów muzycznych bawiliśmy się wspaniale. Największym powodzeniem cieszyły się konkursy taneczne, chcieliśmy więcej, więcej i więcej, aby każdy mógł uczestniczyć  i wygrać słodką nagrodę. Był konkurs Kopciuszka, taniec z balonem, prezentacja wspaniałych strojów, korowody i pociągi . Po wyczerpującej zabawie zmęczeni, ale z radosną miną wszyscy  udaliśmy się na słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia.

 

Skip to content