Mikołaju Święty, czy przyniesiesz nam prezenty ?

Mikołaju Święty, czy przyniesiesz nam prezenty ?

Wizyta świętego Mikołaja to najbardziej oczekiwany dzień przez naszych przedszkolaków. 6 grudnia od samiutkiego rana nasi milusińscy zastanawiali się, czy wszyscy zasługują na prezenty i Mikołaj w tym roku o nas nie zapomni? Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, okazało się jednak, że zaraz po śniadaniu przybył wraz z aniołkami i obdarzył wszystkich upominkami. Co najważniejsze nikt nie otrzymał rózgi, oznacza to, że, w naszym przedszkolu są same grzeczne dzieci!!!   Dziękujemy Św. Mikołajowi za przybycie.

W tym dniu również na zaproszenie szkolnego koła Caritas prowadzonego przez panią katechetkę Basię Rusin nasi przedszkolacy uczestniczyli w przedstawieniu pt : „Święty Mikołaj w krainie Smerfów”, jak wynikało z przedstawienia i co warto zapamiętać „Dobroć zawsze do nas powraca!”

To był dzień pełen wrażeń.

 

 

Skip to content