„Pasowanie na przedszkolaka”

„Pasowanie na przedszkolaka”

Minęło dopiero dwa miesiące odkąd nasze maluszki z grupy Krasnali rozpoczęły przygodę z przedszkolem. Okres ten mijał dla nich pomyślnie i radośnie, że już po tak krótkim okresie adaptacji mogły złożyć przysięgę i stać  się „prawdziwym przedszkolakiem”.  Dlatego też 26 października był dniem świątecznym, dzieci z grupy krasnali zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Odbyło się to w obecności rodziców, dla których przygotowały cudowny występ artystyczny; były wiersze przeplatane tańcem i śpiewem. Punktem oczekiwanym przez maluszków było „pasowanie na przedszkolaka” przez naszą panią dyrektor. Do grona przedszkolaków została  przyjęta również  pani Basia, która codziennie służy radą i pomocą w grupie najmłodszych. Był to zapewne jeden z niezapomnianych dni w grupie Krasnali.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie i poczęstunek.

1 comment

Comments are closed.

Skip to content