Piknik rodzinny

Piknik rodzinny

31 maja 2019 r. w naszym „Słonecznym Przedszkolu” odbył się Piknik rodzinny. Wszystkie grupy przygotowały występy artystyczne dla Rodziców-nawiązując tym samym do „Dnia Mamy i Taty”. Uroczystość rozpoczęła się od występów najmłodszych grup przedszkolnych, dzieci zaprezentowały piosenki oraz układy taneczne, które podobały się miłym gościom. Po występach rodzice i dzieci zostali zaproszeni na świeże powietrze, gdzie czekało ich wiele atrakcji takich jak: malowanie twarzy, modelowanie balonów, balony z helem, popcorn, wata cukrowa i jak zawsze pyszne ciasta przygotowane przez naszych wspaniałych Rodziców. Czas zabawy  umilała „Królewna Śnieżka”, z którą dzieci tańczyły i bawiły się w towarzystwie swoich najbliższych. Czas szybko i przyjemnie minął w rodzinnej atmosferze.

Drogie Rodziny!
Dziękujemy za Waszą obecność, wspaniałą zabawę, zaangażowanie w życie przedszkola, pomoc w przygotowaniu Pikniku oraz włączeniu się w akcję „Skarbnica”. Radzie Rodziców składamy podziękowania za całkowite sfinansowanie „Pikniku Rodzinnego”.

Wioleta Boroń

Zamieszczenie informacji

1 comment

Comments are closed.

Skip to content