Spektakl teatralny na lodzie pt. „Niezwykłe Przygody Sindbada Żeglarza”

Spektakl teatralny na lodzie pt. „Niezwykłe Przygody Sindbada Żeglarza”

30 października wybraliśmy się do Tych na Lodową Baśń pt. „Niezwykłe Przygody Sindbada Żeglarza”. Przepiękny występ aktorów – profesjonalnych łyżwiarzy, ich barwne, zjawiskowe stroje wprawiły naszych podopiecznych w zachwyt. Podczas swoich morskich podróży tytułowy Sindbad przemierzył prawie cały świat w poszukiwaniu zagubionych wierszy swojego wuja Tarabuka. Na swojej drodze spotykał księżniczki, piratów, konie morskie, a nawet  ryby piły… Baśniowy i tajemniczy nastrój budowała wpadająca w ucho i świetnie dobrana oprawa muzyczna. Piękna ruchoma scenografia sprawiła, że dzieci były pod ogromnym wrażeniem i jeszcze długo po powrocie do przedszkola rysowały i opowiadały o przygodach tytułowego Sindbada

Skip to content