Światowy dzień pluszowego misia

Światowy dzień pluszowego misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie świętowały swój wyjątkowy dzień również w naszym  przedszkolu. Niektóre „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Mimo coraz nowocześniejszych atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia wiele dzieci przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do różnorodnych, wspólnych zabaw z misiami. Poznały historię święta pluszowego misia; bawiły się przy piosenkach o misiowej tematyce, miały okazję skorzystać z degustacji  miodu – misiowego przysmaku. Na zakończenie wszystkie misie usłyszały gromkie „Sto lat”, a dzieci pomogły im zdmuchnąć świeczki. Były to w tym roku największe urodziny w naszym przedszkolu. Dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Skip to content