Święto Mamy w grupie Małych Odkrywców!

Święto Mamy w grupie Małych Odkrywców!

Dziś 26 maja – niech ten radosny dzień,  wszystkim mamom troski odsunie w cień. Niech się śmieje do Was cały świat, blaskiem długich, szczęśliwych lat!

Właśnie tymi słowami Mali Odkrywcy rozpoczęli uroczystość z okazji „Dnia Mamy”. Słowem, tańcem i śpiewem wyraziły wdzięczność mamom za serce, które wiele rozumie i wybacza. W trakcie programu artystycznego okazało się, że nasze mamy są czarodziejkami i za swoje czary zbierają pochwały. I tak na przykład: jedna z mam: „każdy niezrozumiały tekst szybko zamienia tak, że zawsze zleceniodawca zadowolony jest”, druga z mam: „ostatnio nową pracę wyczarowała i niedługo na dyrektora będzie awansowała”, trzecia też zna czary: „raz, dwa, trzy, nawet nikt się nie obejrzy, a cała szkoła lśni!”. Inna znów czarodziejka: „bo  jak panią Krysię ubrała, to od razu gwiazdą się stała i do Holliwod pojechała!”. Mali Odkrywcy wręczyli mamom upominki: portrety i bransoletki.

Dziękujemy mamom serdecznie za przybycie i słodki poczęstunek.

 

Skip to content