W oczekiwaniu na święta…

W oczekiwaniu na święta…

Grudzień to miesiąc wielu ciekawych wydarzeń w życiu  naszego przedszkola. Gościliśmy emerytowanego górnika – dziadek Kuby G. Wszystkie przedszkolaki miłemu gościowi przedstawiły program artystyczny w formie wierszy, piosenek i tańców  związanych z tradycją śląską i tematyką górniczą. Górnik natomiast zapoznał dzieci z trudną i niebezpieczną pracą w kopalni i odpowiadał na ich pytania. Kolejnym wydarzeniem wyczekiwanym przez dzieci była wizyta Św. Mikołaja, który obdarował ich wspaniałymi prezentami. Wszystkie grupy przedszkolaków z pomocą chętnych mam piekły świąteczne ciasteczka i pierniki, co sprawiło im ogromną frajdę. Wypieki te znalazły się na świątecznych stołach podczas kolędowego spotkania przy choince z rodzicami. Uroczystością kończącą czas oczekiwania na Boże Narodzenie jest udział w corocznym koncercie Złota Bombka z pastorałką „Nie płacz Jezu”. Zapraszamy zatem do naszej galerii, gdzie można zobaczyć efekty naszych starań, jak również ciekawe prace plastyczne wykonane przez naszych milusińskich.

Skip to content