Witaj Pani Wiosno!

Witaj Pani Wiosno!

Jak co roku, nasi przedszkolacy bardzo hucznie powitali Pierwszy Dzień Wiosny. Tym razem jednak, w nieco innej formie niż zawsze. 21 marca cztery najstarsze grupy przedszkolne wybrały się do kina Cinema City w Gliwicach na film pt.”Robaczki z zaginionej dżungli”. Seans był bardzo pouczający i wzbudził wiele pozytywnych emocji, opowiadał o życiu robaczków – z ich wcale nie małej perspektywy. W piątek 22 marca odbyło się już tradycyjne powitanie Pani Wiosny, z wierszami, piosenkami i tańcami. Każda grupa przygotowała coś specjalnego i oryginalnego. Przedszkolacy ubrani w kolorowe, wiosenne i kwieciste stroje z przejęciem recytowali wiersze, śpiewali wesołe skoczne piosenki i tańczyli wspaniały „Taniec Motyli”. Ponieważ Pani Wiosna była wszystkimi występami zachwycona, przygotowała dla przedszkolaków słodkie niespodzianki. Po występach każda grupa udała się do swojej sali, by tam szukać ukrytych słodkości. Były to bardzo miłe i pełne wrażeń dni. Chodzą takie plotki, że to jeszcze nie koniec wiosennych niespodzianek…

1 comment

Comments are closed.

Skip to content