Bal przebierańców

Bal przebierańców

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Odbył się on w dniach 03 oraz 12.02.2021r.

W tych dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Nie zabrakło tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna oraz konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na salach podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balowe sale. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie napojów dla dzieci oraz materiałów na dekoracje sal.

Skip to content