Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe Safari

Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe Safari

Dnia 22 maja przedszkolaki z grupy „Misiów” i „Krasnali” wyjechały do Teatru Ziemi Rybnickiej, by wziąć udział w interaktywnym widowisku multimedialnym  pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe Safari” w wykonaniu Teatru Show. Dzieci uczestniczyły w sposób czynny w spektaklu, który przeniósł je w świat Doktora Dolittle. W trakcie przedstawienia przedszkolaki nagradzały gromkimi brawami swoich kolegów, którzy dzięki otrzymanym biletom szczęścia wystąpili w filmowym studiu telewizyjnym. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy ludziom i zwierzętom. Dowiedziały się również, jak dotrzeć do Afryki oraz jak pracować z kamerą i mikrofonem. Nasze przedszkolaki poradziły sobie doskonale z zadaniami aktorskimi. Spektakl teatralny dostarczył przedszkolakom  miłych i niezapomnianych wrażeń.

Skip to content