Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

„Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki lub gdy opowiadasz mi bajeczki./ Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz i na każdą psotę zawsze się zgadzasz. /Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie, po prostu kocham Cię ogromnie!”

21, 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić babciom i dziadkom naszą wdzięczność za ich miłość. We wszystkich oddziałach przedszkolnych zorganizowane zostały uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały pod okiem swoich nauczycielek wiersze, piosenki i tańce. Dziadkowie ze wzruszeniem  przypatrywali się występom swoich wnucząt, nie kryli wzruszenia, podziwiając prezentacje dzieci. Na koniec uroczystości przedszkolaki wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości.

Skip to content