Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Babcie i dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszkach dzieci i są bardzo ważnymi osobami w ich życiu, dlatego, Dzień Babci i Dziadka zawsze obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Od 21 do 24 stycznia babcie i dziadkowie poszczególnych grup odwiedzali nasze przedszkole. Dzieci przygotowały dla nich zróżnicowane programy artystyczne, by w ten sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. I w tym roku nie zabrakło niespodzianek, w grupie Biedronek do występów przyłączyły się mamy, które po mistrzowsku odegrały role 'Babuszek’. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku, a dzieci pękały z dumy widząc swoje mamusie na scenie. Uwieńczeniem występów było wręczenie przygotowanych upominków i laurek oraz słodki poczęstunek.
To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości, wzruszeń i dumy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Skip to content