Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca to święto wszystkich Dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek … Pierwszą niespodzianką był dmuchaniec Kraina Lodu, na którym dzieci mogły skakać, zjeżdżać i bawić i do woli. W ogrodzie przedszkolnym zorganizowany był piknik, gdzie milusińscy po szaleństwach na dmuchańcu mogli odpocząć i spałaszować różne dobroci. Inne atrakcje jakie towarzyszyły to skręcanie balonów, malowanie twarzy  – przedszkolaki zamieniały się w przeróżne postacie m.in. biedronki, motylki, pająki i robienie baniek mydlanych: duże, małe, delikatne, magiczne, tęczowe. Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zapewnienie atrakcji i poczęstunku.

Skip to content