Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Już od samego rana w każdej grupie panowała wesoła atmosfera. Nauczycielki przygotowały dla dzieci różne atrakcje, m.in. dyskotekę, zabawy z chustą animacyjną, wspólne przygotowanie sałatki owocowej, zabawy muzyczno – ruchowe, tor przeszkód. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał mały upominek. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. Pamiętajmy, że „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. /J. Korczak/

Skip to content