Dzień z nutą hiszpańską!

Dzień z nutą hiszpańską!

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który w naszym przedszkolu odbył się pod hasłem:”Dzień z nutą hiszpańską”. Obowiązywały stroje czerwono-czarne, kwiaty we włosach i kapelusze. Chcąc, aby dzisiejsze święto zapadło w pamięci naszych przedszkolaków szczególnie jako czas radości i zabaw, nasz hol został przystrojony balonami i serpentynami. W odświętnie udekorowanym holu i w hiszpańskich strojach wszystkie przedszkolaki bawiły się w rytmach wesołej muzyki jak przystało na prawdziwy hiszpański bal. Zabawa przebiegała w radosnej atmosferze przy współudziale znakomitych instruktorów tanecznych pani Moniki i pana Ariela. Punktem kulminacyjnym był korowód pięknych stroi hiszpańskich szkolnymi korytarzami. Dzień dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.Dziękujemy instruktorom tanecznym za wspaniałą hiszpańską zabawę!

Skip to content