Kolędowanie w przedszkolu „Hej kolęda, kolęda…”

Kolędowanie w przedszkolu „Hej kolęda, kolęda…”

Święta Bożego Narodzenia  są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu dzieci, rodziców i nauczycieli. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 12 grudnia 2018r. kiedy  wszystkie grupy przedszkole  zaprezentowały swoje umiejętności  aktorsko – wokalne podczas „Kolędowania”. Repertuar był różnorodny poprzez piosenki o tematyce świątecznej, pastorałki do inscenizacji jasełek. Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości, było wzmocnieniem więzi między rodzinami a przedszkolem.  Po występach wszyscy  mieli okazję poczęstować się  pierniczkami upieczonymi przez dzieci i ciastami domowego wypieku oraz kupić świąteczny upominek na przedszkolnym kiermaszu.

Skip to content