Ananasy

„Ananasy -” kandydaci do pierwszej klasy, to żywiołowa grupa 6-cio latków. Wychowawcą grupy jest mgr Anna Dusza. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte i aktywne podczas zabaw i zajęć. Z chęcią uczą się wierszy, rymowanek i piosenek. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawiają im zabawy ruchowe przy muzyce, gra na instrumentach i zabawy w kącikach zainteresowań. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Nawiązują pierwsze przyjaźnie. Codziennie nabywają nowych  umiejętności, z zaangażowaniem pełnią rolę dyżurnych na stołówce i w sali. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. 6 latki poznają literki, uczą się dodawać i odejmować, chętnie wykonują zadania w kartach pracy. Dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, rytmiki i religii.

Wiosenna wizyta w klasie II