Przedszkolny MINISHOW „Śpiewające Rodzinki”

Przedszkolny MINISHOW „Śpiewające Rodzinki”

Przedszkolny MINISHOW „Śpiewające Rodzinki” przeznaczony jest dla „Rodzinek naszych przedszkolaków lubiących zabawę”. Zadaniem każdej rodzinki jest wykonanie na żywo lub z playbacku wybranego utworu muzycznego wykonywanego przez solistę lub zespół muzyki polskiej lub zagranicznej i jak najwierniejsze przeistoczenie się w reprezentowaną gwiazdę poprzez śpiew, ruch sceniczny, charakteryzację. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu:

– Cel: wspólna zabawa;

– Uczestnicy: Rodziny naszych przedszkolaków (zaliczamy wszystkich bliskich, znajomych, zaprzyjaźnionych sąsiadów. Można też połączyć siły i stworzyć drużynę
z różnych rodzinek).

– Tematyka: prezentacja programu artystycznego; zabawa w naśladownictwo wokalistów.

 TERMIN: 9 czerwca, godz. 16.30, na holu Ziętka.

Skip to content