Przygotowania do organizacji pracy przedszkola 2020/2021

Przygotowania do organizacji pracy przedszkola 2020/2021

Czeka nas wyjątkowy pod względem organizacyjnym rok w przedszkolu. Trwają m.in. prace nad przygotowaniem procedur oraz wytycznych przeciwepidemicznych.

Spotkania organizacyjne wychowawców ośmiu oddziałów przedszkolnych z rodzicami odbędą się 31 sierpnia br. – szczegóły dotyczące miejsc i godzin spotkań zostaną podane na stronie www szkoły i przedszkola. Prosimy o obecność.

W tym roku nie przewidujemy zajęć adaptacyjnych dla dzieci przedszkolnych. W ramach wyprawki przedszkolnej tymczasem prosimy o przygotowanie dzieciom obuwia zmiennego i rzeczy do przebrania na wypadek różnych okoliczności (w podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka woreczku przedszkolnym).

Wszystkie ważne dla funkcjonowania dzieci w przedszkolu i szkole informacje zostaną przekazane rodzicom przez wychowawczynie podczas spotkań. Warto zadbać jeszcze przez te dni sierpniowe o pozytywny przekaz rodzicielski dotyczący przedszkola i ćwiczenie samodzielności dzieci.

Na ostatnie dni wakacji życzymy naszym podopiecznym oraz rodzicom i opiekunom spokojnego oraz radosnego czasu i przede wszystkim zdrowia.

Beata Nawrath

Dyrektor ZSP w Żernicy

Skip to content