Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pan Toti i przyjaciele”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pan Toti i przyjaciele”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Pan Toti i przyjaciele” ogłoszony w listopadzie 2019r. – został rozstrzygnięty. W ostatnich dniach lutego, we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się  warsztaty autorskie z panią Joanną  Sorn – Gara, podczas których nastąpiło rozstrzygnięcie  konkursu. Dzieci i ich rodzice wykazali się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu przepięknych  dzieł, które można było podziwiać w przedszkolnych korytarzach. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego też postanowiła wyróżnić wszystkie prace i nagrodzić każde dziecko, które wzięło udział w konkursie. Pani Joanna wraz z nauczycielkami z poszczególnych grup pogratulowały wszystkim uczestnikom konkursu oraz wręczyły upominki w postaci książek z serii „Pan Toti”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział i wielkie zaangażowanie w konkursie plastycznym o przygodach małego człowieczka – paluszka  pt.:”Pan Toti i przyjaciele”.

Gratulujemy wszystkim pomysłowości i kreatywności w tworzeniu tych przepięknych  arcydzieł.

Skip to content