WALENTYNKI 2017 w „Pachnących mydełkach” – warsztaty tworzenia.

WALENTYNKI 2017 w „Pachnących mydełkach” – warsztaty tworzenia.

Własnoręcznie wykonane kosmetyki to doskonały pomysł na podarunek bliskiej osobie. Na właśnie taki pomysł wpadli nasi przedszkolacy, którzy z okazji Walentynek zaprosili panią Beatę Wszoła, mamę naszego czwartoklasisty, która  z zamiłowania wykonuje przepiękne mydełka, doniczki, szkatułki techniką decupage na warsztaty tworzenia glicerynowych mydełek. Nasi milusińscy mieli okazję dla najbliższych ich sercu wykonać kolorowe, pachnące mydełka. Sami wybierali ulubione formy i barwniki ,korzystając przy tym z najróżniejszych kształtów, kolorów, zapachów takich jak: zielona herbata, różany, czekoladowy, cytrynowy, malinowy i wiele innych. Pojawiły się czerwone róże, serduszka, truskawki, zielone misie, żółte cytrynki. Postanowili  również zorganizować „Pocztę Walentynkową”, aby móc w szczególności obdarzyć swoją przyjaciółkę, przyjaciela wyrazem sympatii w postaci cudownej laurki. „Ślę Ci moją walentynkę, zrób więc dla mnie słodką minkę. Daj buziaka albo dwa i niech nasza przyjaźń na zawsze trwa!”

Dziękujemy bardzo pani Beacie Wszoła za przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów tworzenia mydełek.

Skip to content