Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja

Cały rok czekaliśmy z niecierpliwością na odwiedziny tego sympatycznego staruszka z długą brodą. Zjawił się w naszym przedszkolu jak zawsze punktualnie 6 grudnia z samego rana. Wszystkie buzie były tego dnia uśmiechnięte i pełne nadziei. Święty Mikołaj przybył w towarzystwie aniołów, które dzielnie dźwigały worki z prezentami. Zanim jednak nastąpiła najprzyjemniejsza część tego wydarzenia, dzieci przyrzekły, że były bardzo grzeczne oraz zaprezentowały Mikołajowi przygotowane dla niego piosenki i wiersze. Święty Mikołaj był zachwycony występami i każdy przedszkolak zasłużył na prezent. Na zakończenie tego pięknego dnia starsi uczniowie przygotowali dla nas niespodziankę i zaprosili wszystkich przedszkolaków na świąteczną bajkę o Kubusiu Puchatku. Dziękujemy serdecznie starszym kolegom za piękne przedstawienie, a Świętego Mikołaja zapraszamy z wizytą za rok. Będziemy czekać z niecierpliwością!

Skip to content