Wycieczka do parku rozrywki Dream Park

Dla grupy Pszczółek kończy się już niedługo przedszkolna przygoda, w związku z tym przedszkolaki wybrały się na swoją ostatnią wspólną wycieczkę, tym razem do parku rozrywki Dream Park w Ochabach Wielkich koło Żor. Całodniowa wyprawa była pełna atrakcji, niesamowitych wrażeń i emocji. Pszczółki zwiedziły Park Miniaturowych Budowli z całego świata, które może kiedyś będą miały okazję zobaczyć w rzeczywistych rozmiarach, odwiedziły ptaki emu na ich wybiegu, najodważniejsi wspięli się na Wieżę Mocy. Następnie Pszczółki z pełnymi emocji okrzykami sprawdziły swoją umiejętność utrzymywania równowagi zwiedzając Dom Do Góry Nogami, okiełznały stado dinozaurów, po czym opanowały Park Linowy. Po przerwie obiadowej przekonały się, że na sankach można też zjeżdżać latem, po czym przesiadły się do łódeczek, którymi samodzielnie pływały i sterowały. Po odwiedzinach u zwierząt tropikalnych sprawdziły jeszcze swoje umiejętności kierowania autami na prawdziwym autodromie, a następnie szukały drogi w labiryncie luster, co okazało się nawet dla pań nie lada wyczynem. Na koniec wszystkie Pszczółki wykorzystały resztki energii opanowując dmuchańce i wspaniały plac zabaw. Zmęczone, ale uśmiechnięte i pełne wrażeń przedszkolaki wróciły wieczorem bezpiecznie do domu, ładując baterie podczas drzemki w autokarze. To był niezapomniany dzień, który z pewnością zostanie na długo w pamięci Pszczółek.
Skip to content