Wycieczka do zoo

Wycieczka do zoo

30 maja przedszkolaki z czterech najstarszych grup pojechały na wycieczkę do ZOO w Opolu. Pogoda na ten dzień była wprost wymarzona – świeciło słońce, niebo było błękitne, a dzieci uśmiechnięte i pełne werwy. Spacerując alejkami ogrodu zoologicznego mieliśmy okazję zobaczyć wiele ciekawych i nieznanych zwierząt, między innymi: wikunie, kapibary, oceloty, rosomaki, karakale i wiele innych. Udało nam się również obejrzeć pokaz karmienia uchatek, który wzbudził wiele skrajnych emocji. Podczas pobytu w ZOO znalazł się czas na odpoczynek, igraszki na placu zabaw oraz na piknik na łonie natury. Przedszkolaki bardzo dzielnie spacerowały i podziwiały wszystko co ich otaczało, dlatego pod koniec wycieczki najmłodszych spotkała zasłużona nagroda: pyszne owocowe LODY! Skromnym zdaniem dzieci była to niewątpliwie jedna z większych atrakcji tej wyprawy. Po długim i wyczerpującym dniu do Żernicy wróciły dwa autokary pełne uśmiechniętych i zadowolonych przedszkolaków

Skip to content